- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook adidas Originals x Farm – 2 dostawa (Jesień / Zima 2014)

Lookbook adidas Originals x Farm – 2 dostawa (Jesień / Zima 2014)

Jak już wiecie, marka adidas Originals od jakiegoś czasu współpracuje z brazylijskim brandem Farm. Ostatnio prezentowaliśmy Wam świeży lookbook z jesienno-zimową kolekcją, ale jak się okazuje, była to dopiero pierwsza dostawa tych ciuchów. Dzisiaj wrzucamy kolejną porcję ubrań a do tego również materiał promocyjny w postaci zdjęć.

Na samym początku warto dodać, że całość skierowana jest do płci pięknej a głównym motywem są wzory w kwiaty, które pokrywają każdy element garderoby. W akcji zobaczymy rozpinane bluzy, spodnie dresowe oraz bluzki. Uzupełnieniem stawki są akcesoria w postaci plecaków.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego zestawu to ogarniecie go już 1-ego października na oficjalnej stronie internetowej adidas Originals.

adidas-the-farm-company-drop-2 adidas-the-farm-company-drop-2_02 adidas-the-farm-company-drop-2_03 adidas-the-farm-company-drop-2_04 adidas-the-farm-company-drop-2_05 adidas-the-farm-company-drop-2_06 adidas-the-farm-company-drop-2_07 adidas-the-farm-company-drop-2_08

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: