- Reklama -NikeNike

adidas Spezial otwiera sezon wiosenny nowa kolekcją odzieży i butów

Od samego początku adidas SPEZIAL był synonimem celebracji archiwalnego designu niemieckiej marki i funkcjonalności, na czele której stał Gary Aspden i jego skrupulatne oko do wprowadzania klasyki do współczesnej sfery. Najnowsza przedwiosenną kolekcja prezentuje kontynuację tej wrażliwości.

W ramach kampanii promocyjnej marka wyruszyła w podróż do dziczy Islandii z wybitnym brytyjskim aktorem i długoletnim orędownikiem SPEZIAL, Stephenem Grahamem, świętując budzący podziw związek między człowiekiem a naturą. Koncepcja kampanii oscyluje między kolorowymi krajobrazami a wyciszonym nocnym niebem

Co do samej kolekcji, to świeży zestaw kładą nacisk na wykorzystanie tkanin pochodzących z recyklingu. Kluczowymi elementami kolekcji jest odzież wierzchni, a mianowicie kurtki Feniscowles oraz Kearsley. Do tego dochodzi dres Tockholes oraz specyficzna czapka Feniscowles Hat.

Natomiast kolekcja obuwia skalda się z sześciu unikalnych sylwetek – niektóre są powtórzeniami poprzednich wersji, a niektóre są zupełnie nowe dla linii SPEZIAL. Na sklepowych półkach pojawią się zatem wydania Arkesden, Denim Italia, a także Hartness, Hiaven oraz Newrad. Natomiast model Hochelaga pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych.

Premiera nowej kolekcji adidas SPEZIAL ustawiona jest na 10 lutego. Odbędzie się ona poprzez adidas CONFIRMED.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: