- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Linia adidas Spezial przedstawia swoją letnią kolekcję

Specjalnie na sezon letni adidas Spezial powraca z kolekcją skrojoną na miarę wymagających odbiorców. Starannie wyselekcjonowana kolekcja jest małżeństwem przeszłości z teraźniejszością. Łączy ona estetykę lat ’70 i i funkcjonalne elementy z subtelnie zaktualizowanymi wojskowymi detalami.

Centralnym punktem kolekcji wydaje się być kurtka Calavadella Jacket w brzoskwiniowej kolorystyce, którą charakteryzują kieszenie na przodzie. Następnie mamy krótkie spodenki Portinatx w piaskowej kolorystyce z haftowaną okrągłą plakietką Mod Trefoil.

Rzecz jasna nie obyło się bez zestawu dresowego, a w tym roku wybór padł na Manarch TT. Wyrafinowane podejście do sylwetki Beckenbauera przekłada się na tonalne czarne detale i silikonowe plakietki.

Obok wymienionych pozycji, w kolekcji pojawiają się jeszcze lekkie t-shirty i koszulki polo. Dopełnieniem oferty sezonowej jest wybór akcesoriów składający się z klasycznej torby Parbold II i czapki Patch Bucket Hat.

Najnowsza kolekcja adidas Spezial pojawi się w limitowanych ilościach 12 sierpnia. Nowości będziecie mogli kupić w sklepie pod tym linkiem.

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: