- Reklama -NikeNike

adidas x Gucci – tak prezentuje się ich wspólna kolekcja

Wspólna kolekcja adidas x Gucci została zaprezentowana jakiś czas temy podczas pokazu mody Exquisite Gucci. Dziś otrzymujemy oficjalny lookbook, który pozwala zapoznać się z ich wspólną kolekcją zdecydowanie dokładniej.

Aby zaprezentować rezultat ich wytężonej pracy, dyrektor kreatywny Alessandro Michele wyobraził sobie serię obrazów inspirowanych archiwalnymi katalogami. Obsada postaci prezentuje dynamiczne pozy na jaskrawym tle oraz sportowe rekwizyty, a wszystko to zostało sfotografowane przez fotografa Carlijna Jacobsa.

Dzięki dziedzictwu obu marek zakodowanym w trzech paskach, fiksacja na prostych liniach pojawia się na gotowych do noszenia elementach, które nawiązują do sylwetek sportowych i rekreacyjnych. Spodnie dresowe mają na jednej nogawce białe trzy paski adidas, a na drugiej czerwono-zielony zestaw Gucci. Energetyczne nadruki przedstawiają, w jaki sposób motywy, takie jak adidas Trefoil i monogram GG, odnajdują synergię, wzmacniając dwie spuścizny.

Kolekcja adidas x Gucci pojawi się w sprzedaży już 7 czerwca w wybranych sklepach Gucci, dedykowanych Pop-Up’ach oraz online. Będzie ją można kupić również w aplikacji adidas CONFIRMED.

Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Pośród nowości znajdziecie propozycje, które przypominają sylwetki odzieży sportowej w stylu retro wykorzystujących takie materiały jak poliester, bawełna i wiskoza. Od koszul po spodnie, wiele elementów to gra kontrastów między białymi Three Stripes adidasa a czerwono-zielonym Web of Gucci. Z jednej strony sygnowane są przez niemiecką markę, a drugiej emblematem wspomnianego domu mody.

Zestaw dresowy, kluczowy motyw w kolekcji, został przeprojektowany na wiele sposobów, z szortami i spodniami jogger dla kobiet lub rozkloszowanymi spodniami i koszulą do gry w kręgle dla mężczyzn.

Tuż obok na sklepowych półkach pojawią się polówki inspirowane tenisem, swetry, spódnice i dzianinowe sukienki. Wymienione pozycje wprowadzają do kolekcji bardziej wyrafinowaną stylistykę.

To jednak nie koniec propozycji. Ponadto do kolekcji włączono bagaż obejmujący małe i duże torby weekendowe. Ponadto otrzymamy jeszcze torby na aparat ozdobione logo adidas Trefoil i napisem „Gucci” pisanym od tyłu. Poszczególne torby pojawią się w kolorze czerwonym, żółtym i w czarnej skórze. Warto jeszcze wspomnieć o wzorach GG Supreme i kolorowych nadrukach retro z kolekcji ready-to-wear.

Na koniec otrzymamy kolekcję sneakersów Gucci x adidas Originals. Największym zainteresowaniem będą się cieszyć adidas Gazelle. Tuż obok nich pojawią się mokasyny Horsebit House, a także skórzane i płócienne chodaki GG.

Zatem szykujcie się na premierę 7 czerwca i jeśli coś z kolekcji adidas x Gucci wpadnie w oko to odwiedzajcie apkę adidas CONFIRMED.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: