- Reklama -NikeNike

Adidas x Pop Trading Company: kolekcja, która nie tylko definiuje nowy styl

Duet adidas x Pop Trading Company ponownie łączą siły, wprowadzając na rynek kolekcję, która nie tylko definiuje nowy styl, ale także otwiera drzwi do nowej ery w świecie skateboardingu.

„Pop Training Company”, ich najnowsza wspólna inicjatywa, to nie tylko akademia, ale przestrzeń, gdzie styl łączy się z historią, a buty stają się opowieścią.

Zrewolucjonizowane wersje kultowych modeli Superstar i TRX Runner to kluczowe elementy tej kolaboracji. Buty, tak jak chłodzący grudniowy wiatr, przynoszą świeżość, łącząc techniczny design z klasycznym stylem skateboardowym.

Chociaż historia jest nierozerwalnie związana z butami, nie można pominąć odzieży. Znajdziemy tu zestaw dresowy z rozpinaną bluzą, a także polówkę oraz zwykłą koszulkę. Dopełnieniem są szorty, skarpetki oraz czapka z daszkiem.

„Pop Training Company” to nie tylko kolejna kolaboracja, to manifestacja ewolucji stylu. Nowe buty z kolaboracji adidas x Pop Trading Company kupicie w internetowym sklepie niemieckiego giganta, a po ciuchy udajcie się do sklepu online amsterdamskiej marki.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: