- Reklama -NIkeNIke

adidas wraz z Yohji Yamamoto prezentują kolekcję Y-3 „Chapter 3: Memories of Orange”

adidas i Yohji Yamamoto spotkali się ponownie, aby stworzyć najnowszy rozdział jesienno zimowej kolekcji Y-3. Przed Wami lookbook „Chapter 3: Memories of Orange”.

Nadchodzące propozycje oddają hołd jednemu z najbardziej kultowych kolorów Y3 – pomarańczowi. Ubrania, które pojawią się w najnowszym dropie, obejmują szeroką gamę odzieży taktycznej z akcesoriami, trenczami, kurtkami bomber, legginsami sportowymi, a także bluzami z kapturem, kurtkami sportowymi i nie tylko. Jednym z najważniejszych elementów kolekcji jest kurtka koledżówka ze skórzanymii rękawami w kolorze pomarańczowym. Zresztą możecie się im przyjrzeć na dołączonych poniżej zdjęciach.

Oprócz odzieży pośród nowości znajdziecie szereg nowy butów, które będą dostępne w odcieniach bieli, czerni i pomarańczu. Mowa tu o takich sylwetkach jak Y-3 Hokori III, Y-3 Ultraboost 22, a także klasyczny Y-3 Qasa High i debiutancki model adidas Gazelle.

Jesienno zimowa kolekcja Y-3 „Chapter 3: Memories of Orange” ma zostać wydana w lipcu za pośrednictwem strony internetowej adidasa.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: