- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylStreetwearAfield Out zapoznaje nas ze swoją kolekcją na koniec tego roku

Afield Out zapoznaje nas ze swoją kolekcją na koniec tego roku

Internet daje nam taką możliwość, że w kilka sekund możemy przenieść się na drugi koniec świata. W tym przypadku 'wybraliśmy' się do Stanów, gdzie tamtejszy brand Afield Out zapoznaje nas ze swoją kolekcją na koniec tego roku.

Na dołączonych fotografiach możemy sprawdzić przede wszystkim odzież wierzchnią. Przed szereg wychodzi długa kurtka z piorunem na plecach oraz puchówki. Uzupełniono je o izolacyjną kamizelkę, puchowy szalik i lekkie kurtki na ostatnie ciepłe dni jesieni. Obok tego widzimy sporo bluz z kapturem i t-shirtów, na których umieszczono albo nazwę marki albo proste grafiki na przodzie. Warto jeszcze wspomnieć o kompletach bluz i spodni dresowych. Zamknięciem kolekcji wydają się dodatki w postaci czapek bucket hat, zimówkach, a także szalikach i rękawicach.

Teraz pojawiają się kwestie dostępności. Po nowości od Aflied Out najlepiej udać się do ich sklepu online, który jest już zatowarowany świeżymi propozycjami.

Lookbook afield out fw20 1 Lookbook afield out fw20 2 Lookbook afield out fw20 3 Lookbook afield out fw20 4 Lookbook afield out fw20 5 Lookbook afield out fw20 6 Lookbook afield out fw20 7 Lookbook afield out fw20 8 Lookbook afield out fw20 9 Lookbook afield out fw20 10 Lookbook afield out fw20 11 Lookbook afield out fw20 12 Lookbook afield out fw20 13 Lookbook afield out fw20 14

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: