- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearAfield Out otwiera swój sezon wiosenny poniższym lookbookiem

Afield Out otwiera swój sezon wiosenny poniższym lookbookiem

Po kilkumiesięcznej przerwie powracamy do południowokalifornijskiej marki Afield Out, a to za sprawą ich najnowszej kolekcji przeznaczonej na sezon wiosenny bieżącego roku.

W dalszej części wpisu zapoznacie się bliżej z propozycjami na nadchodzące tygodnie, a pomoże Wam w tym zestaw studyjnych fotografii tworzących ich najnowszy lookbook.

Świeża kolekcja wypełniona jest pozycjami do codziennego użytku, które sprawdzą się zarówno w warunkach miejskich, jak i podczas outdoorowego wypadu poza miasto. Oferta amerykańskiej marki ma dopracowany design, który został przepleciony pastelowymi kolorami i wodoodpornymi materiałami. Przykładem niech będzie „wędkarska” kamizelka w czerni, którą przełamują pastelowe kolory widoczne na umieszczonych z przodu kieszeniach.

Kolekcję tworzy również zestaw t-shirtów z grafikami i napisami umieszczonymi z przodu lub na plecach, a także komplety utworzone z dresowych spodni i bluzy z kapturem. Dopełnieniem zdają się być luźno skrojone spodnie oraz koszule. Zresztą sami sprawdźcie dołączone zdjęcia.

Paleta barw, po której poruszali się designerzy obejmuje w głównej mierze ziemiste odcienie. Mowa o brązach, beżach i odcieniach zgniłej zieleni, dopełnionych czernią.

Wisienką na torcie zdaje się być zestaw akcesoriów, który przyda się na wypad pod namiot. Mowa tu o menażkach, bidonach, zestawie sztućców czy małej gazówce.

Jeśli zapoznacie się już z poniższą galerią zdjęć od Afield Out to zapraszamy do ich sklepu online, gdzie dostępna jest już cała nowa kolekcja.

lookbook afield out sp20 1 lookbook afield out sp20 2 lookbook afield out sp20 3 lookbook afield out sp20 4 lookbook afield out sp20 5 lookbook afield out sp20 6 lookbook afield out sp20 7 lookbook afield out sp20 8 lookbook afield out sp20 9 lookbook afield out sp20 10 lookbook afield out sp20 11 lookbook afield out sp20 12 lookbook afield out sp20 13 lookbook afield out sp20 14 lookbook afield out sp20 15 lookbook afield out sp20 16 lookbook afield out sp20 17 lookbook afield out sp20 18

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: