- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Aime Leon Dore odsłania karty! Tak będzie wyglądała ich jesienno zimowa kolekcja

Przenosimy się na szybko do nowojorskiego Queens, gdzie tamtejszy brand Aime Leon Dore przedstawia swoje nowości na nadchodzące tygodnie jesienno zimowego sezonu.

Teddy Santis wraz ze swoim zespołem ponownie decyduje się na zestaw studyjnych fotografii. Pozwolą one zapoznać się z nowościami ciut dokładniej i to na kilka chwil przed premierą. Aby wprowadzić się w odpowiedni klimat najpierw sprawdźcie poniższe klipy.

Nowojorska firma dostarcza nam bardzo szeroką ofertę odzieży wierzchniej. Od warstw pośrednich i polarów, poprzez lekkie kurtki na pierwsze zimniejsze dni jesieni, aż po ocieplane kurtki, grube wełniane płaszcze czy puchówki. Będzie w czym wybierać!

Rzecz jasna, taki asortyment jak bluzy, również te z kapturem, dresowe spodnie, szereg materiałowych spodni i t-shirty, również pojawią się na sklepowych półkach. Co ciekawe, swoją rolę odegrają również wszelkiego rodzaju dzianiny. Do tego doliczyć trzeba czapki z daszkiem oraz zimówki, no i bogatą ofertę szali.

Tradycyjnie, tak jak od kilku lat, tak i teraz nie zabraknie pozycji zaprojektowanych wspólnie z marką Woolrich. Będą to kurtki, kamizelki, swetry, a nawet szaliki.

Premiera pierwszej części jesienno zimowej kolekcji Aime Leon Dore ustawiona jest na piątek, to jest na 26 sierpnia. Nowości zgarnięcie poprzez ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: