- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Akomplice x Ricky Powell (Grudzień 2013)

Lookbook Akomplice x Ricky Powell (Grudzień 2013)

Amerykański brand Akomplice nawiązał właśnie współpracę ze świetnym fotografem Ricky Powellem. Efektem wspólnego połączenia sił jest klimatyczny lookbook, który prezentuje mini-kolekcję, składającą się z różnego rodzaju koszulek i zimowych czapek.

Nie zabraknie tutaj ciekawych motywów graficznych a jeśli chodzi o kolorystykę to raczej postawiono na stonowane barwy. W dużej mierze przeważa czerń i biel.

Natomiast, jeśli coś wpadło Wam w oko to już 17 grudnia zajrzyjcie na oficjalną stronę internetową Akomplice lub odwiedźcie sklep Reed Space.

Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-01 Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-02 Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-03 Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-04 Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-06 Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-07 Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-08 Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-09 Akomplice-x-Ricky-Powell-Capsule-Collection-Lookbook-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: