- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook ALIFE z pierwszym dropem wiosenno letniej kolekcji na 2020 rok

Lookbook ALIFE z pierwszym dropem wiosenno letniej kolekcji na 2020 rok

Legendarny butik, kolektyw i firma ALIFE powraca na łamy naszego magazynu za sprawą swojej wiosenno letniej kolekcji na 2020 rok.

W pierwszym dropie tej nowojorskiej firmy znajdziemy komplety dresowe ze spodniami i zwykłymi bluzami, które zostały ozdobione delikatnym brandingiem. Obok nich pojawią się również bluzy z kapturem, a także zestaw t-shirtów z napisami z nazwą marki oraz szorty spasowane kolorystycznie do pozostałej części kolekcji. Wiekszość z wymienionej odzieży pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych. Warto również zwrócić uwagę na lekkie kurtki pokryte w całości kontrastowymi napisami oraz na sweter z ukośnym napisem Alife / Shop Art Museum.

Zerknijcie na dołączone poniżej fotografie, które wyglądają bardziej jak sesja 'Behind The Scenes’. Co dostępności to nowości od ALIFE wpadną w tym tygodniu do ich sklepu online.

lookbook alife sp20 1 lookbook alife sp20 2 lookbook alife sp20 3 lookbook alife sp20 4 lookbook alife sp20 5 lookbook alife sp20 6 lookbook alife sp20 7 lookbook alife sp20 8

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: