Strona główna Styl Sneakers Oto wspólna kolekcja Alltimers x adidas Skateboarding na jesień 2019 roku

Oto wspólna kolekcja Alltimers x adidas Skateboarding na jesień 2019 roku

Jesteśmy właśnie świadkami wspólnego przedsięwzięcia powstałego na linii Alltimers x adidas Skateboarding, która przynosi nam limitowaną kolekcję na tegoroczną jesień.

Alltimers to nowojorski brand, który porusza się wokół skateboardingu i często w swoich projektach przemyca ogólnie pojętą popkulturę prosto z ulic.

Najnowsza kolekcja będzie liczyła siedem różnych pozycji, w tym dwa modele butów: adidas Gazelle Super oraz biegówki adidas ZX 4000. Ten pierwszy model będzie wykonany w ascetycznej stylizacji, cholewkę wykonano z białej skóry, natomiast podeszwa jest delikatnie pożółkła. Ciekawym zabiegiem jest efekt perły naniesiony na zapiętkę i język. Z kolei wspomniane biegówki z 1989 roku będą wykonane z ripstop nylonu, krowiego zamszu, jak również z olejowanego nubuku i gumy. W tym przypadku rządzi biel i beż, które przełamano niebieskimi trzema paskami oraz czarnymi panelami.

Owocami kolaboracji pomiędzy wspomnianą dwójka, która jest ich już czwartym takim przedsięwzięciem, jest kolekcja inspirowana i przeznaczona dla poszukiwaczy przygód przygotowujących się do wielkiej wyprawy. Pośród nowości znajdziemy między innymi saszetki na pasku, różnego typu bluzy oraz szorty. Zresztą zerknijcie na załączone poniżej fotografie.

Nowości z kolekcji Alltimers x adidas Skateboarding znajdziecie za kilka dni w sklepie pod tym linkiem.

Alltimers x adidas Skateboarding FW19 1 Alltimers x adidas Skateboarding FW19 2 Alltimers x adidas Skateboarding FW19 3 Alltimers x adidas Skateboarding FW19 4 Alltimers x adidas Skateboarding FW19 5

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: