Zaledwie kilka dni temu kolejny polski brand ruszył z promocją wiosennej kolekcji. Tym razem mowa o ekipie Amokrun Streetwear, która dopiero drugi raz pojawiła się na łamach naszego magazynu, ale coś czujemy, że wpisów o tej marce będzie więcej. Warto również dodać, że poniższy zestaw odzieżowy funkcjonuje pod nazwą #SpringNights.

Ponadto, by jak najlepiej podkreślić poszczególne elementy garderoby, do całości dorzucono lookbook w postaci zdjęć. Natomiast, jeśli chodzi o najważniejszy aspekt, czyli asortyment to składa się on z wąskich granatowych spodni o zwężającym się kroju ku nogawce. Do produkcji tego denimu użyto nowej budowy kieszeni, które dopełnione są kropkowanym niebieskim materiałem. Do tego dochodzi jeszcze jeansowa koszula i jasnoszara lniana koszula typu slim. Dodatkowo z wstępnych informacji wynika, że jest to dopiero pierwszy drop.

Niebawem spodziewajcie się kolejnej dostawy a tymczasem odwiedźcie oficjalną stronę internetową Amokrun, by nabyć poniższe produkty. Gorąco polecamy!

1 2 6 9 10 11 x1 x2

Reklama
air jordan