- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Amokrun z kolekcją „031417”

Lookbook Amokrun z kolekcją „031417”

Po jesiennej kolekcji, polska firma Amokrun skupia się już na nowym projekcie, który funkcjonuje pod nazwą 031417. Mowa oczywiście o świeżej kolekcji, której motorem napędowym jest więź międzyludzka zwana przyjaźnią. Co więcej, wyżej wspomniany drop przypada na jubileusz a dokładnie na drugie urodziny marki a ostatnie lata dla Amokrun to przede wszystkim świetne wspomnienia, związane z niezliczonymi podróżami oraz setkami stworzonych ubrań.

Dlatego 031417DROP łączy ponadczasowy denim w wielu wydaniach wraz z kolorami wiosny. Męska estetyka, wygodne kroje, wysokiej jakości materiały to tylko nieliczne elementy charakterystyczne dla tego asortymentu, który teraz rozbijemy na części pierwsze.

Przede wszystkim w oczy rzucają się męskie kurtki a dokładnie kolorowe bomberki, dostępne w trzech wariantach. Nie moglibyśmy pominąć takiego nakrycia wierzchniego jakim jest casualowy płaszcz wełniany w kolorze camel. Gdy sprawdzamy poniższe fotografie to musimy przyznać, że wspomniane nakrycia wierzchnie (płaszcz i kurtki) robią naprawdę świetną robotę i mogą sprawdzić się na przeróżne okazje. Ale na tym nie koniec zabawy, gdyż do całości dochodzi jeszcze sztywniutki raw denim, czyli surowy jeans, powstający z bawełnianego włókna z dodatkiem elastanu. Miłośnicy raw denimu nie powinni zastanawiać się ani chwili dłużej. Uzupełnieniem stawki są chinosy oraz t-shirty.

Wszystkie nowości są już dostępne na oficjalnej stronie internetowej Amokrun.

Lookbook Amokrun z kolekcją „031417”1 Lookbook Amokrun z kolekcją „031417”2 Lookbook Amokrun z kolekcją „031417”3 Lookbook Amokrun z kolekcją „031417”4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: