Dziś adidas TERREX i japońska marka outdoorowa and wander prezentują ostatnią część swojej wielosezonowej współpracy, która charakteryzuje się ikonicznymi grafikami and wander i elementami odblaskowymi.
Kolekcja przenosi hikerów z centrum miasta na szczyty gór i z powrotem, zachowując przy tym styl. Inspiracją dla projektantów były odcienie i wzornictwo związane z naturą. W całej kolekcji dominuje ziemista paleta kolorów, takie jak Wonder Beige, Wonder Blue i Arctic Night.
Najnowsza kolekcja zawiera XPloric Jacket, czyli kurtkę kurtka 3 w 1 posiadającą zewnętrzną warstwę RAIN.RDY i lekką, puchową wewnętrzną kurtkę z gęsim puchem 90:10. Drugą pozycją przemyślana wersja kultowego modelu butów Free Hiker 2 cechującą się nową cholewką z tkaniny. Do tego dochodzą longsleeve’y, spodnie oraz warstwy pośrednie.
Kolekcja and Wander x adidas Terrex jest dostępna od 15 września w aplikacji i na stronie internetowej adidas oraz w sklepie online japońskiej marki.