- Reklama -NikeNike

adidas Terrex x and wander – oto nowa kolekcja inspirowana kolorami naturalnego świata

Najnowsza kolekcja and wander x adidas Terrex inspirowana kolorami ziemi i natury zabierze miłośników pieszych wędrówek z miasta na szczyt góry w wielkim stylu.

Przed Wami druga odsłona ich wielosezonowej współpracy, z która zapoznacie się poprzez krótkie video oraz zestaw lookbookowych zdjęć, które znajdziecie w dalszej części wpisu.

Naszą misją jest tworzenie wspaniałych produktów wyposażonych niektórymi z naszych najlepszych technologi, które zachęcają i pozwalają ludziom cieszyć się wspaniałymi korzyściami wynikającymi z odkrywania terenu. – mówi Birgit Freundorfer, starszy dyrektor ds. projektowania, adidas TERREX

Prezentowana poniżej kolekcja została zainspirowana wyrazistymi kolorami świata zewnętrznego i poczuciem, jakie daje nam połączenie z naturą.

Nasza najnowsza kolekcja z adidas Terrex zainspirowała nas do wspólnej pracy w celu stworzenia produktów, które pozwalają wędrowcom odkrywać to, co było główną inspiracją: wspaniałe dzikie tereny. Zaczerpnęliśmy inspirację z naturalnych materiałów, jak kamień, dzięki czemu kolekcja jest uderzająco piękna, stylowa, i co ważne, idealna dla tych, którzy chcą wyjść i cieszyć się naturą. – mówi Keita Ikeuchi, współzałożyciel and wander.

Nowo wydana kolekcja zawiera kurtkę XPLORIC RAIN.RDY, która została stworzona, aby chronić turystów przed deszczem. Nowy zestaw oferuje również polarową tunikę, spodnie, a także koszulkę o luźnym kroju oraz luźne szorty outdoorowe z boczną kieszenią na telefon.

Przedstawiana kolekcja dwie wariacje na temat butów adidas FREE HIKER 2, które wychodzą w kilku wariantach kolorystycznych.

Kolekcja and wander x adidas Terrex będzie dostępna od 14 kwietnia 2023 roku na ich stronie internetowej.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: