- Reklama -NikeNike

and wander projektuje wspólną kolekcję z marką Barbour

Na potrzeby sezonu jesienno zimowego, projektanci Barbour zasiedli przy jednym stole z ekipą and Wander. Efektem wymiany pomysłów i zderzenia koncepcji jest limitowana kolekcja, z którą zapoznacie się poprzez poniższą galerię zdjęć.

Ta wyjątkowa kolekcja obejmuje pełną garderobę odzieży outdoorowej, od kurtek i spodni z odblaskowymi przeszyciami po koszule, czapki i torby. Kolekcja jest specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy lubią spędzać czas na łonie natury. Zestaw nowości pojawi się w ziemistej palecie kolorów obejmującej odcienie żółtego, khaki, oliwkowo-brązowego i czarnego. Niezależnie od tego, czy chodzisz po wzgórzach, czy po nierównych wybrzeżach, ta starannie wykonana kolekcja zapewni, że będziesz gotowy do odkrywania otoczenia. Prezentowany zestaw propozycji został stworzony z myślą o silnej ochronie przed warunkami pogodowymi i wydajności, jest połączeniem brytyjskiego i japońskiego wzornictwa, zapewniając to, co najlepsze z obu światów.

Zapoznajcie się z poniższą galerią, a jeśli wpadnie Wam coś w oko, to nowości z kolekcji and Wander x Barbour są już dostępne w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: