- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearZapoznaj się z jesienno zimową kolekcją A.P.C.

Zapoznaj się z jesienno zimową kolekcją A.P.C.

Studyjny lookbook A.P.C. z jesienno zimową kolekcją na 2020 rok krążył w sieci już kilka miesięcy temu, ale my wracamy do niego dopiero teraz, gdy już za rogiem czekają na nas chłodniejsze tygodnie.

Głównym zamysłem projektantów było stworzenie prostych i uniwersalnych propozycji, które można dowolnie łączyć, aby stworzyć coś nowego. Wyróżniającymi się elementami najnowszej kolekcji są przede wszystkim rozmaite dzianiny, swetry i kardigany. Otrzymujemy wersje w jednolitej barwie lub pokryte rombami czy lamparcimi cętkami. Spora oferta pojawia się również w ciemnych jeansach, od luźnych, poprzez rurki, kończąc na workowatych ze skróconą nogawką. Osoby poszukujące odzieży wierzchniej powinni być zadowoleni, bo oferta jest ciekawa i interesująca. Można sięgnąć zarówno po lekkie kurtki oraz po płaszcze sięgające kolan.

Zapoznajcie się zatem z poniższą galerią i przyjrzyjcie się nowościom A.P.C. na nadchodzące tygodnie. Jeśli coś Wam wpadnie w oko to udajcie się do ich sklepu online.

lookbook apc fw20 1 lookbook apc fw20 2 lookbook apc fw20 3 lookbook apc fw20 4 lookbook apc fw20 5 lookbook apc fw20 6 lookbook apc fw20 7 lookbook apc fw20 8 lookbook apc fw20 9 lookbook apc fw20 10 lookbook apc fw20 11 lookbook apc fw20 12 lookbook apc fw20 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: