- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylMenswearA.P.C. już teraz zapowiada swoją jesienno zimową kolekcję

A.P.C. już teraz zapowiada swoją jesienno zimową kolekcję

W momencie, w którym na sklepowych półkach ląduje kolejny drop wiosennej kolekcji, francuska marka A.P.C. zapoznaje nas ze swoimi nowościami na drugą połowę roku.

W klasycznym dla francuskiej marki stylu, Jean Touitou oferuje mieszankę klasycznej i współczesnej odzieży, z luźnymi elastycznymi spodniami chino i wyróżniającymi się wzorzystymi swetrami uosabiającymi wygodę. Oczywiście nie brakło bardziej formalnej i dobrze skrojonej odzieży wierzchniej. Fani podwójnego dżinsu, czyli spodni i koszuli, które są kwintesencją wyrafinowania marki, również powinni poczuć się usatysfakcjonowani.

Rzecz jasna te kilka fotografii pokazuje jedynie ułamek ich nadchodzących jesienno zimowych nowości. Jak tylko zdobędziemy podgląd na coś więcej to od razu się z Wami podzielimy. Poszczególne propozycje A.P.C. wylądują u nich w sklepie online w drugiej połowie bieżącego roku.

lookbook apc fw21 1 lookbook apc fw21 2 lookbook apc fw21 3 lookbook apc fw21 4 lookbook apc fw21 5 lookbook apc fw21 6 lookbook apc fw21 7 lookbook apc fw21 9

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: