- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

A.P.C. ujawnia jak będzie wyglądała ich kolekcja na wiosnę 2022 roku

Jean i Judith Touitou przedstawiają wiosenną kolekcję na przyszły rok swojej marki A.P.C. Nadchodzącą kolekcję określają słowami „Prosta, ale wyrafinowana”. Nie znajdziesz u nich pogoni za trendami, ale proste i uniwersalne propozycje.

Sesja zdjęciowa do prezentowanego katalogu powstała w Le Havre, mieście w Normandii, które poważnie zbombardowane podczas II wojny światowej przez aliantów, zostało później odbudowane przez architekta Auguste’a Perreta. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ Jean podsumował najnowszą kolekcję następującymi słowami:

„(Le Havre) Wygląda nudno i nieco neurotycznie, z powtarzającymi się fasadami budynków” – powiedział Jean o mieście. „Ale kiedy przyjrzeć się szczegółom, wszystkie budynki są inne, nawet jeśli wyglądają tak samo. Dlatego widzę całkowite podobieństwo z naszą własną kolekcją.”

Co do samej kolekcji to paleta barw, po której poruszali się projektanci, obejmuje takie barwy jak oliwkowa zieleń, kolor jasnobrązowy, szary, jasny krem czy kolor bordowy. Na zdjęciach zaprezentowano w głównej mierze koszule, również te na krótki rękaw, które zestawiono z szortami. Dochodzą do tego bluzy z kapturem, koszulki polo i lekkie kurtki na chłodniejsze dni. Dopieszczeniem kolekcji wydają się być skórzane dodatki jak torebki, saszetki i sandały.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji A.P.C. w poniższej galerii, która ma pojawić się na początku przyszłego roku. Nowości znajdziecie w ich sklepie online.

 

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: