- Reklama -NikeNike

Oto lookbook Arc’teryx SYSTEM_A prezentujący Drop 4

Przed Wami zdjęcia z lookbooku Arc’teryx i ich linii SYSTEM_A, które przedstawiają nowości z Dropu 4-go.

W tym sezonie przedstawiono zimową ekipę boulderingową podczas eksploracji skał stanu Utah.

„System_A jest napędzany przez naszą społeczność i zaprojektowany z myślą o potrzebach tej grupy na świeżym powietrzu. Bouldering jest naprawdę zakorzeniony w społeczności i wychodzeniu z przyjaciółmi oraz wspólnym przeżywaniu tego sportu. System_A został zaprojektowany w tym duchu – wysoce techniczny sprzęt, który będzie chronił zimą i pomagał ludziom w tych doświadczeniach” – wyjaśnia Taka Kasuga, dyrektor kreatywny marki, w komunikacie prasowym.

Przy najnowszej kolekcji zdecydowano zwrócić uwagę na utrzymanie ciepła i odpowiedniej oddachalności. Część odzieży wierzchniej jest wykonana z tkaniny GORE-TEX, dzięki czemu jest wiatroszczelna i wodoodporna, a jednocześnie oddychająca.

Wśród wyróżniających się elementów znajduje się sporych rozmiarów koc puchowy ReBird – Poncho, kurtkę Kobah Parka i spodnie Leston i Lera. Część pozycji występuje w jasnym odcieniu różu – „Jupiter Pink”, który zajmuje centralne miejsce w zestawie barw tego sezonu.

Jako warstwy wewnętrzne marka stworzyła koszulkę Alesa i bluzę z zamkiem do połowy, a także wygodną bluzę z kapturem. Do akcesoriów brand dokłada torbę Quiver Crossbody Pack — lekką, całkowicie czarną torbę z różowym logo i zamkami błyskawicznymi.

Widoczne tu nowości z kolekcji Arc’Teryx System_A już teraz możecie kupić z ich sklepu internetowego.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: