- Reklama -NikeNike

Szukasz czegoś na wiosnę? No Problemo! Aries wkracza z nową kolekcją

Aries to zrodzona w Londynie streetwearowa marka, za startem której stoi urodzona w Rzymie Sofia Prantera. Wspominamy o niej, ponieważ właśnie otworzyła swój wiosenno letni sezon prezentując zestaw studyjnych fotografii z całą masą nowości.

Kolekcja zatytułowana „TAKING OFF” jest inspirowana filmem Miloša Formana pod tym samym tytułem, który opowiada o rodzicielstwie młodej pary w latach 60. Świeża kolekcja jest podzielony na pięć odrębnych rozdziałów, a mianowicie „The Camden Punk”, „The 90’s Casual”, „The Teenage Romantic”, a także „The Cultist” oraz „The Trust Fund Baby”.

Ten pierwszy zestaw to główna kolekcja tworząca wiosenno letnie propozycje. Projektanci inspirowali się Gotami oraz kulturą skate, które zostały wyrażone luźno skrojonymi jeansami oraz pomarszczonymi bojówkami. Do tego dochodzą bluzy z kapturem oraz przylegające do ciała siatkowe topy.

Na trzy środkowe zestawy, z powyżej wymienionych serii, inspirowane są między innymi szkolnymi stereotypami.

Na koniec mamy ostatni zestaw przedstawiony w formie bardziej luksusowej. Zauważycie tu między innymi dobrze skrojone elementy i koronkowe body zanurzone w elektryzujących barwach.

Jeśli byłbyś zainteresowany czymś z poniższych zdjęć to na zakupy najlepiej wybrać się do źródła, czyli do sklepu internetowego Aries.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: