- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Aries projektuje swoje wersje toreb i plecaków Eastpak

Eastpak po wypuszczeniu kolekcji z MM6 Maison Margiela, powraca do nas z nowym zestawem propozycji. Dziś zapoznacie się z kolekcją, za którą odpowiada streetwearowy brand Aries.

W skład kolekcji wchodzi ogólnie sześć pozycji, które łączy wspólna stylistyka bazująca na kamuflażu wykonanym w technice tie-dye.

Najważniejsze w kolekcji są klasyki, czyli propozycje o nazwie Padded i Shopper. Oba są wykończone wzorem kamuflażu z kolekcji tie-dye. Dochodzą do tego detale inspirowane wojskiem, takie jak uchwyty na sprzęt, kieszeń bezpieczeństwa i karabińczyk w modelu Padded oraz nylonowe linki w modelu Shopper.

Obok nich w sprzedaży pojawią się ciut mniejsze Bum Bag, Cullen i Talky. One również zawierają elementy taktyczne, a ponadto umieszczono na nich frazę „Are Cults a Danger?”

Mało? Dopełnieniem kolekcji i jej militarnym motywem jest kamizelka taktyczna. Wykonana jest z siateczki i posiada szereg kieszeni. Jej stylistyka zbliżona jest do wspomnianych wcześniej pozycji.

Kolekcja Aries x Eastpak ma być wydana poprzez ich sklep internetowy oraz najlepsze sklepy na świecie.

lookbook Aries x eastpak fw21 1 lookbook Aries x eastpak fw21 2 lookbook Aries x eastpak fw21 3 lookbook Aries x eastpak fw21 5

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: