- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto wspólna kolekcja Aries x Lee wzorowana na odzieży roboczej

Oto wspólna kolekcja Aries x Lee wzorowana na odzieży roboczej

Marka Aries z siedzibą w Londynie połączyła właśnie siły z ekipą Lee i przepuszcza przez swój pryzmat ich klasyczną odzież roboczą. Efekty wielotygodniowych praz możecie podziwiać poprzez dołączony lookbook, za który odpowiadał kultowy fotograf Roberto Timperi.

Punktem wyjścia przy projektowaniu wspólnej kolekcji była fascynacja amerykańskim Dzikim Zachodem, która istniała we Włoszech w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku. Zresztą włoskie kino bogate było w rozmaite westerny kręcone w południowych, często biedniejszych, rejonach Włoch. To właśnie te aspekty przewijały się przez myśli projektantów.

Pośród nowości znajdziemy chociażby jeansowe spodnie i katanę, na których znalazły się grafiki przedstawiające tradycyjne włoskie rzeźby i budynki. Tuż obok pojawiają się spodnie stolarza i dopasowana do nich katana, które w tym przypadku mamy w odcieniach różu i ze wzorem w kwiaty. W ich towarzystwie zobaczymy również ogrodniczki, spodnie i kurtkę pokryte cieniutkimi paskami, co w pełni oddaje workwearowe podejście do tematu. Kapsułę uzupełnia szereg T-shirtów, z których wszystkie zawierają przeróbkę grafiki Aries 'Temple’ w połączeniu z brandingiem Lee.

Zapoznaj się zatem z dołączoną galerią zdjęć i sprawdź jak wygląda wspólna kolekcja Aries x Lee. Poszczególne nowości będą osiągalne już od 5 maja bieżącego roku.

lookbook Aries x Lee ss21 1 lookbook Aries x Lee ss21 2 lookbook Aries x Lee ss21 3 lookbook Aries x Lee ss21 4 lookbook Aries x Lee ss21 5 lookbook Aries x Lee ss21 6 lookbook Aries x Lee ss21 7 lookbook Aries x Lee ss21 8 lookbook Aries x Lee ss21 9 lookbook Aries x Lee ss21 11 lookbook Aries x Lee ss21 12 lookbook Aries x Lee ss21 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: