- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSportswearArsenal wraz z markami 424 i adidas tworzy wspólną kolekcję

Arsenal wraz z markami 424 i adidas tworzy wspólną kolekcję

Jesteśmy właśnie świadkami coś nietypowej współpracy, raz że trójstronnej, a dwa że każdy z podmiotów jest z innego świata. W dalszej części wpisu zobaczycie zestaw fotografii prezentujących wspólną kolaborację 424 x adidas x Arsenal FC.

Na wstępie przypomnimy, że w 2019 roku marka 424 z Los Angeles podpisała z londyńską drużyną kontrakt. Celem tej współpracy było wsparcie sponsorskie w kwestiach odzieży noszonej przez piłkarzy poza boiskową murawą.

lookbook arsenal 424 adidas 1 lookbook arsenal 424 adidas 2 lookbook arsenal 424 adidas 3

Biorąc pod uwagę doświadczenie 424 w dziedzinie mody ulicznej i łącząc je z wydajnym produktem adidasa, współpraca wspomnianej wyżej trójki serwuje nam kolekcję odzieży, obuwia i akcesoriów. Paleta barw, na którą się zdecydowano nie tylko odnosi się do barw klubu, ale również nawiązuje do kolorów ich stadionu.

W skład kolekcji wchodzi treningowa koszulka, ponczo oraz bluza z kapturem. Obok tego widzimy jeszcze obuwie oraz dodatki w postaci klapek, czapki z daszkiem, a także wysokich skarpet.

Poszczególne propozycje prezentowali sami piłkarze Arsenalu: Alexandre Lacazette, Willian oraz Gabriel.

Prezentowana kolekcja 424 x adidas x Arsenal F.C. pojawi się w sprzedaży już 16 marca. Będziecie mogli ją zgarnąć poprzez oficjalny sklep adidasa.

lookbook arsenal x 424 x adidas 1 lookbook arsenal x 424 x adidas 2 lookbook arsenal x 424 x adidas 3 lookbook arsenal x 424 x adidas 4 lookbook arsenal x 424 x adidas 5

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: