- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylMenswearDuet Art Comes First x Fred Perry na nowo interpretuje znane klasyki

Duet Art Comes First x Fred Perry na nowo interpretuje znane klasyki

Duet Art Comes First x Fred Perry na nowo interpretują znane klasyki sprzed lat, a efekty ich pracy możecie podziwiać na wklejonych pod tekstem fotografiach utrzymanych w delikatnie szalonej stylistyce.

Londyński kolektyw Art Comes First, za którym stoją Sam Lambert oraz Shaka Maidoh, już w zeszłym roku wszedł w kooperację z marką Fred Perry, więc tegoroczne przedsięwzięcie nie jest dla nich pierwszyzną, a raczej scementowaniem przyjaźni.

Świeże propozycje, z którymi możecie się zapoznać poprzez poniższą galerię, to klasyki z oferty wspomnianego brandu przepuszczone przez pryzmat „rude boys”. W ramach tej współpracy kolektyw zerkał na Dave’a Hendleya, fotografa, który uchwycił ducha kultury „rude boys” z Jamajki i Wielkiej Brytanii z połowy lat siedemdziesiątych, czerpiąc inspirację z jego pracy i stosując własną wizję stylu Freda Perry’ego.

Charakterystyczna koszula Freda Perry’ego została przedstawiona z odważnymi nadrukami i kolorowymi detalami, a także z trójkolorowym paskiem na piersi, haftowaną filcową naszywką i monochromatycznym nadrukiem na całej powierzchni, opartym na archiwalnych spodenkach kąpielowych Fred Perry z połowy lat 80. Poza tym z kolekcji wyróżnia się jeszcze koszula do gry w kręgli z rozpiętym kołnierzykiem i w kolorze „Fred Red” oraz sweter w kolorowe poziome pasy.

Nowości z kolekcji Art Comes First x Fred Perry są już do kupienia w ich sklepie online.

lookbook Art Comes First x Fred Perry ss20 1 lookbook Art Comes First x Fred Perry ss20 2 lookbook Art Comes First x Fred Perry ss20 3 lookbook Art Comes First x Fred Perry ss20 4 lookbook Art Comes First x Fred Perry ss20 5

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: