- Reklama -NikeNike

Oto lookbook Arte Antwerp z ich jesienno zimową kolekcją

Po dłuższej przerwie powracamy do marki Arte Antwerp, która właśnie wrzuciła na sklepowe półki swoje propozycje z jesienno zimowej kolekcji.

Od początku do dnia dzisiejszego wspomniany brand odzwierciedla fuzję współczesnej ekspresji artystycznej i tendencji subkulturowych. Przed Wami zestaw studyjnych fotografii przedstawiających ich kolekcję, która skupia w sobie duszę rzemiosła i stanowi przeciwwagę dla precyzji technologii. Projektanci położyli główny nacisk na nowe tekstury, podkreślające fizyczność kolekcji.

Na sklepowych półkach pojawią się dzianinowe kamizelki, rozmaite bluzy, a także sporo zestawów składających się ze spodni i lekkiej rozpinanej bluzy lub kurtki. Oczywiście oferta w odzieży wierzchniej jest bardzo bogata, a wszystko to by odpowiedzieć na potrzeby sezonu. Dochodzą do tego spodnie, t-shirty i longsleeve’y.

Kolekcję dopełniają szale, zimowe czapki oraz różnego rodzaju czapki z daszkiem. Nie zapomniano również o dodatkach jak saszetki, skarpety czy torebki.

Nowości od Arte Antwerp szukajcie u źródła, czyli na ich stronie internetowej. Zanim się tam wybierzecie, to sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: