- Reklama -NikeNike

Awake NY projektuje kolekcję Tommy Hilfiger x Mercedes-AMG Petronas Formula One Team

Streetwearowy brand Awake NY, który gości na łamach naszego magazynu już od kilku dobrych lat, został zaproszony do zaprojektowania kolekcji Tommy Hilfiger stworzonej we współpracy z Mercedes-AMG Petronas Formula One Team.

W poniższym lookbooku w rolę modeli wcielili się nie tylko kierowcy Mercedesa: Lewis Hamilton, George Russell oraz Mick Schumacher, ale także sam twórca marki – Anglio Baque.

Kolekcja obejmuje łącznie kilka propozycji, a każda w różnych wersjach kolorystycznych. Kolory obejmują charakterystyczną dla Hilfigera czerwień, biel i błękit, a elementy nawiązujące do Mercedes-AMG F1 obejmują ich podstawową paletę: czerń i biel, podkreśloną neonową zielenią.

Kolekcja czerpie inspirację z wyścigów i ulicznej estetyki Nowego Jorku. Są to koszulki inspirowane stylem baseballowym, t-shirty, koszulki polo oraz rugby, a także longsleeve’y.

Na t-shirtach i koszulkach bejsbolowych widnieją numery wyścigowe kierowców: 44 Hamiltona i 63 Russella, a specjalny hołd Awake NY dla TH odnosi się do roku 1985, roku, w którym firma Tommy Hilfiger została uruchomiona.

Kolekcja Awake NY x Tommy Hilfiger x Mercedes-AMG Petronas Formula One Team zadebiutowała w sprzedaży w ich sklepie online w czwartek, tuż przed niedzielnym Grand Prix Miami.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: