Babylon LA przedstawia swoją jesienną kolekcję na 2020 rok

lookbook Babylon LA FA20

Powoli zbliżamy się do końca bieżącego roku, a kalifornijski brand Babylon LA dopiero teraz przedstawia nam swoją kolekcję na jesień. W dalszej części wpisu znajdziecie kilkanaście fotografii z ich aktualnymi propozycjami.

Oczywiście najmocniejsza będzie oferta obejmująca koszulki z prostymi grafikami oraz napisami z nazwą marki, które widać na przodzie lub plecach. Podobne rozwiązania zastosowano na longsleeve’ach oraz bluzach z kapturem. W oko rzuca się również lekka kurtka oraz kamizelka z kieszeniami. Dochodzą do tego robocze koszule na krótki rękaw oraz pikowane bluzy. Spora część z wymienionych pozycji jest osiągalna w kilku wariantach kolorystycznych.

Wspomniane zdjęcia powstały w jednym z samochodowych zakładów we wschodnim Los Angeles. Co do samej kolekcji od Babylon LA to zgarnięcie ją z ich sklepu online.

lookbook Babylon LA FA20 1 lookbook Babylon LA FA20 2 lookbook Babylon LA FA20 3 lookbook Babylon LA FA20 4 lookbook Babylon LA FA20 5 lookbook Babylon LA FA20 6 lookbook Babylon LA FA20 7 lookbook Babylon LA FA20 8 lookbook Babylon LA FA20 9 lookbook Babylon LA FA20 10 lookbook Babylon LA FA20 11 lookbook Babylon LA FA20 12 lookbook Babylon LA FA20 13