- Reklama -Nike Black FridayNike Black Friday
Strona głównaStylStreetwearTak prezentuje się najnowsza letnia kolekcja Babylon LA

Tak prezentuje się najnowsza letnia kolekcja Babylon LA

Przenosimy się na kilka chwil do słonecznej Kalifornii, gdzie tamtejszy brand Babylon LA zapoznaje nas z pierwszym dropem swojej letniej kolekcji na 2020 rok.

Brand, za którym stoją Lee Spielman oraz Garrett Stevenson, na potrzeby stworzenia poniżej prezentowanego lookbooku zaprosili fotografa Austina Duranta i wybrali się do lasu przy Eaton Canyon Falls.

Poniższy zestaw fotografii przedstawia nowe wzory, grafiki i napisy na koszulkach, bluzach z kapturem oraz przydatnych na lato – szortach. Pierwsze co rzuca się w oczy to nazwa streetwearowej marki na potłuczonym szkle. Gdzie indziej widzimy tajemniczą grafikę twarzy wydrukowaną wraz z brandingiem i słowem „EXILE”. Ciekawym zabiegiem jest również wprowadzenie pozycji jak koszulki i szorty bez wykończenia i ściągaczy, widzimy jedynie surowe krawędzie.

Nowości od Babylon LA będą serwowane w kilku wariantach kolorystycznych, które zgarniecie w tym tygodniu w ich sklepie online.

lookbook babylon la su20 1 lookbook babylon la su20 2 lookbook babylon la su20 3 lookbook babylon la su20 4 lookbook babylon la su20 5 lookbook babylon la su20 6 lookbook babylon la su20 7 lookbook babylon la su20 8 lookbook babylon la su20 9 lookbook babylon la su20 10 lookbook babylon la su20 11

- Reklama -Nike Black Friday
- Reklama -Nike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: