Bobby Hundreds i jego brand The Hundreds właśnie wypuścili kolekcję nazwaną Back To The Hundreds, która nawiązuje do kultowego filmu Back To The Future. Jest to oficjalny kolaboracyjny projekt z okazji 30 rocznicy filmu.

Chłopaki wybrali się do Universal Studios, gdzie zrobili sesję zdjęciową w najbardziej rozpoznawalnych miejscówkach z filmu, następnie udali się na przedmieścia do domu Marty’ego McFly’a oraz na parking przed marketem Twin Pines. O wszystkim opowiada sam Bobby na załączonym poniżej videoclipie. Co do samej kolekcji to chłopaki zapożyczyli kilka pozycji z filmu i nadali im nowoczesnego wyglądu by pasowały do dzisiejszych potrzeb. Zresztą sami obadajcie na załączonych poniżej fotografiach.

Premiera oczywiście dziś w internetowym sklepie The Hundreds.

Lookbook Back To The Hundreds-1 Lookbook Back To The Hundreds-2 Lookbook Back To The Hundreds-3 Lookbook Back To The Hundreds-4 Lookbook Back To The Hundreds-5 Lookbook Back To The Hundreds-6 Lookbook Back To The Hundreds-7 Lookbook Back To The Hundreds-8 Lookbook Back To The Hundreds-9 Lookbook Back To The Hundreds-11 Lookbook Back To The Hundreds-12 Lookbook Back To The Hundreds-13 Lookbook Back To The Hundreds-14 Lookbook Back To The Hundreds-15 Lookbook Back To The Hundreds-16 Lookbook Back To The Hundreds-17 Lookbook Back To The Hundreds-18

Reklama
air jordan