- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Backyard Cartel (Jesień / Zima 2017)

Lookbook Backyard Cartel (Jesień / Zima 2017)

Dla wszystkich fanów polskiego streetwearu mamy dobrą wiadomość. W sieci jest już dostępny pierwszy drop jesienno-zimowej kolekcji od łódzkiej firmy Backyard Cartel. Oczywiście i tym razem w akcji zobaczymy, także lookbook w postaci zdjęć. Warto dodać, że autorem poniższych zdjęć jest Wiktor Wolny.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to w pierwszej dostawie przyszykowano dla nas różnego rodzaju bluz, które możemy podzielić na crewnecki oraz hoodie. Jeśli chodzi o te pierwsze to są one dodatkowo wyposażone w kieszonki, umieszczone na ramieniu. Co do bluz z kapturem to od razu w oczy rzuca się pomarańczowy kolor. Oprócz tego do wyboru mamy zestaw koszulek, gdzie raczej postawiono na minimalizm – na klatce piersiowej widnieje logo marki, przedstawione w kilku wariantach. Uzupełnieniem stawki jest czapka z daszkiem i lekka kurtka pokryta motywem kamuflażu.

Zobacz więcej na oficjalnej stronie internetowej Backyard Cartel.

Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima1 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima2 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima3 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima4 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima5 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima6 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima7 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima9 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima10 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima11 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima12 Lookbook Backyard Cartel Jesien Zima8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: