- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Tak prezentuje się jesienno zimowa kolekcja BAPE

Oprócz nowości w linii Mr Bathing Ape, japoński brand BAPE przedstawia również swoje propozycje w głównej i najważniejszej linii. Przed Wami lookbook z ich nadchodzącą jesienno zimową kolekcją.

Cześć nadchodzącej kolekcji jest powiązana z górzystym terenem Japonii i górą Fuji. Na polarze widzimy logo Ape Head wynurzające się zza gór niczym słońce o wschodzie, a na baseballówce logo pojawia się na lewej piersi w towarzystwie wspomnianej góry. Do tego spora część nowości (najwięcej kurtek) została pokryta autorskim wzorem kamuflażu w kilku różnych kolorystykach. Warto jeszcze wspomnieć o patchworkowych motywach oraz elementach pokrytych dziesiątkami naszywek.

Oferta będzie szeroka i kompletna, ponieważ ubierzemy się od stóp po samą głowę. Mowa tu o materiałowych spodniach, sztruksach i jeansach, do których możemy dorzucić rozmaite bluzy, koszule, t-shirty i polary. Oczywiście nie braknie lekkich kurtek i czegoś na zimniejsze popołudnia.

Nowości BAPE będą się pojawiać stopniowo w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to na spokojnie sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: