- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

BAPE wydaje wspólną kolekcję z COMME des GARCONS

Ten wpis przedstawi Wam bliżej nadchodzące propozycje, które zostały zaprojektowane przez zespół utworzony na linii BAPE x COMME des GARCONS.

Najnowsza kolekcja zaprojektowana na sezon wiosenny i letni w swoich projektach nawiązuje do korzeni streetwearowej marki, kultury hip-hop i ulicznej stylistyki z początku XXI wieku.

Na sklepowych półkach pojawią się t-shirty z logotypem Ape Head i napisem z nazwą japońskiego domu mody, które będą osiągalne w wersji białej lub czarnej. Obok nich w ofercie pojawi się koszulka z grafiką imitującą złoty łańcuch z nazwą stron biorących udział w tej kolaboracji. W kwestii koszulek domknięciem będzie tees odnoszący się do ich sklepów stacjonarnych.

Tuż obok zawisną koszule z motywami, które pojawiły się na t-shirtach, a także luźne koszulki footballowe. To jednak nie koniec, ponieważ będzie można zakupić jeszcze jeansowe spodnie, skarpety oraz czapki.

Premiera wspólnej kolekcji BAPE x COMME des GARCONS ustawiona jest na 29 kwietnia bieżącego roku. Więcej info znajdziecie na stronie internetowej A Bathing Ape.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: