- Reklama -NikeNike

Palace Skateboards projektuje wspólną kolekcję z Barbour

Elegancja spotyka oryginalność w najnowszym projekcie Londyńskiej marki Palace Skateboards. Sezon zimowy 2023 przynosi wiele niespodzianek, a jedną z nich jest trzecia współpraca z Barbour, która zachwyciła zarówno mężczyzn, jak i… ich pupile!

Obie strony postanowiły stworzyć coś wyjątkowego. Ich projekt to nie tylko stylowe ubrania dla ludzi, ale także specjalna kolekcja ubrań dla psów. Kolekcja łączy klasyczne wzorce brytyjskiej marki z charakterystycznym stylem skateboardowego brandu.

Warto zwrócić uwagę na legendarną kurtkę Bedale, która teraz zyskuje nowe życie dzięki kamuflażowi. Została ona wyposażona w aksamitne wykończenie kołnierza, pikowaną podszewkę i kieszenie zapewniające ciepło. Całość uzupełniają wspólne logo dwóch marek. Kurtka dostępna jest również w wersji „Black”, dla tych, którzy cenią minimalistyczny design.

Z kolei Camo Dom Quilted Jacket to inny hit kolekcji – pikowana kurtka z wyeksponowanymi kieszeniami i jaskrawo pomarańczowym wykończeniem. Jeśli jesteś miłośnikiem aktywności na wodzie, Fly Fishing Vest to propozycja stworzona z myślą o Tobie. To hołd dla początków Johna Barboura i jego miłości do rybołówstwa.

Ale to jeszcze nie koniec. Wspólny projekt Palace i Barbour uwzględnił również naszych czworonożnych przyjaciół. Teraz Twój pies może cieszyć się suchą, woskowaną kurtką, idealną na wspólne spacery na świeżym powietrzu. Całą kolekcję uzupełniają nylonowe kapelusze z pozłacanymi detalami.

Kolekcja Palace x Barbour zna tegoroczną zimę będzie dostępna zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online od 27 października 2023 roku.

Barbour Palace Skateboards Fall 2023 1 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 2 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 3 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 4 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 5 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 6 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 7 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 8 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 9 Barbour Palace Skateboards Fall 2023 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: