- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

BEAMS PLUS poznaje nas ze swoimi propozycjami na drugą połowę 2022 roku

Czy tego chcemy czy nie, dzień staje się coraz krótszy, a już niedługo stanie się również chłodniejszy. Na otwarcie sezonu jesiennego swoją kolekcję przedstawia japońska marka BEAMS PLUS.

Zapoznacie się z nią poprzez krótkie video, które znajdziecie poniżej, oraz poprzez galerię zdjęć umieszczoną w dalszej części wpisu.

Jeden z najlepszych japońskich brandów, jeśli chodzi o menswear, zaoferuje nam pełne spektrum propozycji, które będą nam potrzebne na chłodniejsze tygodnie roku.

Znajdziecie tu zarówno dzianiny, od bezrękawników, poprzez kardigany, kończąc na swetrach, jak i rozmaite bluzy oraz longsleeve’y. Dochodzą do tego kamizelki, polary oraz ciepłe koszule. Te ostatnie bardzo często będą korzystały ze wzoru w kratę i ciekawych patchworkowych rozwiązań.

Ważną rolę w nadchodzącej kolekcji będą odgrywały marynarki oraz przede wszystkim odzież wierzchnia. Baseballówki, płaszcze, puchówki, skórzane kurtki, jest tego bardzo dużo.

Rzecz jasna nie zabraknie spodni, jednej z najlepszych pozycji w ich kolekcjach. Na sklepowych półkach pojawią się rozwiązania z grubszego materiału, sztruksu lub twillu. Oprócz klasycznych spodni 2 pleats, będziemy mogli zakupić także bojówki, spodnie robocze oraz dresowe rozwiązania.

Kropką nad i wydają się być dodatki i akcesoria. Mowa o rozmaitych czapkach, skarpetach, muszkach i krawatach. Możecie się u nich ubrać od stóp po samą głowę.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji BEAMS PLUS szukajcie w ich sklepie online. Możecie również zaglądać do któregoś z europejskich dystrybutorów.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: