- Reklama -NikeNike

Beams Plus przedstawia nowości poprzez lookbook oraz video

Przenosimy się na szybko do Japonii, gdzie tamtejsze BEAMS PLUS przedstawia swoje kluczowe elementy z wiosenno letniej kolekcji na pierwszą połowę 2023 roku.

Marka, która „aktualizuje ponadczasowe klasyki na przyszłość”, prezentuje świeżą kolekcję nie tylko poprzez galerię zdjęć, którą znajdziecie w dalszej części wpisu, ale również poprzez poniższe video.

Już tradycyjnie, japońska marka serwuje nam kolekcję mocno inspirowaną amerykańskimi kampusami, odzieżą roboczą, sportową estetyką oraz wojskowymi mundurami. Wszystko to dopieszczają rozbudowanymi wzorami, wysokiej klasy materiałami oraz należytym wykonaniem, które skupia się na detalach. Oczywiście o jakość nie musicie się tu martwić.

Co do oferty, to rzecz jasna jest bardzo szeroka i bogata. Ubierzecie się tu dosłownie od stóp po samą głowę. Na sklepowych półkach pojawiają się lekkie kurtki, marynarki oraz odzież wierzchnia przydatna na pierwsze chłodne dni wiosny. Tuż obok znajdziecie kardigany, swetry oraz klasyczne materiałowe spodnie. Kropką nad i mają być koszulki, szorty oraz czapki chroniące przed słońcem.

Nowości z wiosenno letniej kolekcji BEAMS PLUS szukajcie w ich sklepie online. Możecie również zaglądać do któregoś z europejskich dystrybutorów.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: