- Reklama -NikeNike

Beams Plus zapoznaje nas z bogatą i wzorzystą kolekcją

Japońska marka BEAMS PLUS sugeruje modernistyczne stylizacje podstawowe z autentycznymi detalami, które zaprojektowano na nadchodzącą wiosnę i lato.

Z nowościami możemy się zapoznać nie tylko poprzez rozbudowany studyjny lookbook, z którego zdjęcia wrzucamy w dalszej części wpisu, ale również poprzez poniższe video.

Kultowa i leciwa już marka z Kraju Kwitnącej Wiśni serwuje nam bardzo szerokie spektrum propozycji. Na ich sklepowych półkach oprócz takich oczywistych pozycji jak spodnie o różnych krojach, marynarek i lekkich kurtek, a także koszul, pojawią się ponadto szorty, bluzy oraz swetry.

Rządzić nimi będą rozmaite wzory, często bardzo rozbudowane i kolorowe. Do tego dochodzą odcienie brązu, beżu i zieleni, którym będzie towarzyszyła szarość, kolor niebieski i pomarańcz.

Oczywiście zdecydowana większość propozycji była inspirowana stylem prepy, odzieżą robocza i wojskową, a także tradycyjną estetyką amerykańskich kampusów.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji BEAMS PLUS szukajcie w ich sklepie online. Możecie również zaglądać do któregoś z europejskich dystrybutorów.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: