- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearWspółpraca BEAMS x Champion Japan przynosi nam kolejną kolekcję

Współpraca BEAMS x Champion Japan przynosi nam kolejną kolekcję

Na potrzeby sezon wiosennego i letniego bieżącego roku doszło kolejny już raz do współpracy na linii BEAMS x Champion Japan. Owoce ich wielotygodniowej pracy możecie podziwiać poniżej.

Na pierwszy ogień idzie lekka kurtka zakładana przez głowę, którą wykonano z nylonu zabarwionego na kolor beżowy, a także czarny oraz granatowy. Projekt dopełniono napisem z nazwą marki na rękawie, amerykańską flagą na drugim oraz wielkim logotypem na plecach. Następna w kolejce jest bluza rozpinana na 1/4 z napisem Champion pod zamkiem. Na kolejnych zdjęciach możecie zauważyć bluzy z kapturem oraz longsleeve’y z absolutnie minimalnym brandingiem i to dosłownie. Na koniec zaprezentowano spodnie, które spasowano materiałowo i projektowo do wspomnianych wcześniej kurtek.

Widoczne tu kolekcja BEAMS x Champion Japan będzie do zgarnięcia na koniec lutego w ich sklepie online.

Lookbook BEAMS x Champion Japan 1 Lookbook BEAMS x Champion Japan 2 Lookbook BEAMS x Champion Japan 3 Lookbook BEAMS x Champion Japan 4 Lookbook BEAMS x Champion Japan 5 Lookbook BEAMS x Champion Japan 6 Lookbook BEAMS x Champion Japan 7 Lookbook BEAMS x Champion Japan 8 Lookbook BEAMS x Champion Japan 9 Lookbook BEAMS x Champion Japan 10 Lookbook BEAMS x Champion Japan 11 Lookbook BEAMS x Champion Japan 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: