- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearDuet BEAMS x Fred Perry wydają wspólną kolekcję na tegoroczną wiosnę

Duet BEAMS x Fred Perry wydają wspólną kolekcję na tegoroczną wiosnę

Jesteśmy właśnie świadkami dość niespodziewanej kolaboracji, która powstała na linii BEAMS x Fred Perry, a jej efekty możecie podziwiać poniżej.

BEAMS, japoński brand z Harajuku, zaprosił do jednego stołu przedstawicieli brytyjskiej marki Fred Perry by na nowo zinterpretować ich klasyczne pozycje na japoński sposób. Oba zespoły zdecydowały się by ikoniczne logo Laurel Wreath zabarwić na cztery kolory i umieścić je obok siebie. Motyw ten wykorzystano na polówkach na krótki rękaw, koszulkach w paski, a także na koszulach z krótkim rękawem. Obok tego w sprzedaży pojawia się dresowy komplet ze spodniami i rozpinaną na zamek bluzę, który pojawia się w dwóch wersjach kolorystycznych.

Przyjrzyjcie się poniższemu zestawowi zdjęć i jeśli coś Wam wpadnie w oko z kolekcji BEAMS x Fred Perry to udajcie się do ich sklepu online.

lookbook beams x fred perry ss20 1 lookbook beams x fred perry ss20 2 lookbook beams x fred perry ss20 3 lookbook beams x fred perry ss20 4 lookbook beams x fred perry ss20 5 lookbook beams x fred perry ss20 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: