- Reklama -NikeNike

Belief zapoznaje nas ze swoją jesienno zimową kolekcją

Mała nowojorska marka Belief powraca do nas za sprawą swojej najnowszej, jesienno zimowej kolekcji, którą prezentują nie tylko poprzez zestaw fotografii, ale również poprzez krótkie video.

Filary kluczowych przekonań są nadal widoczne w całym ich podejściu do projektowania. Obejmują one równowagę między miłością do miasta i ucieczką do natury, sztuką i designem w stylu vintage, lekkoatletyką oraz ich pozytywnym przekazem „upward” i grafiką.

Stawiając podstawowy komfort na szczycie ich listy priorytetów, marka dostarcza propozycje, które są cieplejsze, przytulniejsze i trwalsze niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy chodzi o techniczną wytrzymałość materiałów Realtree™, czy też o miękkie ciepło polarów, będziesz komfortowo osłonięty, gdy temperatura zacznie spadać do poziomu mało komfortowego.

Pośród nowości znajdziecie polarowe bluzy, grube koszule, jak również zestaw bluz i longsleeve’ów. DO tego dochodzą sprane t-shirty, torby codziennego użytku oraz czapki z daszkiem i zimówki. Tuż obok pojawiają się jeszcze skarpety oraz torby weekendowe. Kolekcja jest niewielka, ale za to treściwa.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji Belief szukajcie w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: