- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Benny Gold (Wiosna 2018)

Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)

Przenosimy Was na szybko do jednego z najważniejszych miast dla streetwearu, czyli do San Francisco. Wszystko to za sprawą najnowszej kolekcji tamtejszej marki – Benny Gold. Poniżej zamieszczam zestaw fotografii tworzących lookbook z ich nowymi wiosennymi propozycjami.

Najnowsza kolekcja została zatytułowana Mission Collection. Co w niej znajdziemy? Możemy liczyć praktycznie na pełen pakiet, ubierzemy się u nich od stóp po sam czubek głowy. Z racji tego, że nowości są przeznaczone na cieplejsze tygodnie zauważymy tu więcej pastelowych barw i cieńsze oraz lżejsze pozycje. Sporo będzie koszulek i longsleeve’ów, ale oprócz tego będziemy mogli kupić koszule oraz bluzy. Nie braknie również akcesoriów i czapek.

Jako ciekawostkę podam tu tylko fakt, że pojawi się również kolaboracja z Primitive, a na gościnne występy graficzne został zaproszony Kendrick Kidd.

Widoczne tu nowości kupicie w internetowym sklepie Benny Gold.

Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-1 Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-2 Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-3 Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-4 Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-5 Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-6 Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-7 Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-8 Lookbook Benny Gold (Wiosna 2018)-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: