- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook Billionaire Boys Club „Black Collection” (Jesień 2013)

Lookbook Billionaire Boys Club „Black Collection” (Jesień 2013)

Po jesiennej kolekcji Billionaire Boys Club, marka ta nie zamierza zwalniać tempa, bowiem w sieci pojawiły się zdjęcia zwiastujące najnowsze ubrania, które funkcjonują pod szyldem Black Collection. Oczywiście już po samym tytule, można zorientować się, że to właśnie odcień czerni będzie tutaj motywem przewodnim.

Ponadto, by jeszcze lepiej wypromować poszczególne elementy garderoby, do całości dorzucono lookbook w postaci zdjęć. Trzeba przyznać, że zestaw ten prezentuje się naprawdę dobrze. Przede wszystkim w oczy rzucają się dwie bejsbolówki i kurtka. Do tego dochodzi koszula z długim i krótkim rękawem, a także bluza przypominająca nieco „crewneck”. Uzupełnieniem jest czapka typu Snapback.

Warto również dodać, że w tym przypadku Pharrell Williams współpracował Markiem McNairy. Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej BBC. Ciuchy te ogarniecie, także w wybranych sklepach na całym świecie – np. Feature Sneaker Boutique.

650-Billionaire-Boys-Club-Black-Feature-Sneaker-Boutique-1-7 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-1-2 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-1-5 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-2-6 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-2-8 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-2-10 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-2-13 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-2-14 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-2-15 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-2-16 billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-2-17 pair-billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-1-11 pair-billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-4 pair-billionaire-boys-club-black-feature-sneaker-boutique-4-2-copy

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: