- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEŃ / ZIMA 2017)

LOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEŃ / ZIMA 2017)

Ekipa tworząca europejski oddział BBC (Billionaire Boys Club) chyba nie wie co to odpoczynek i już teraz mamy do czynienia z kolejnym materiałem promocyjnym, który w tym przypadku skupia się na sezonie jesień/zima. W ostatnim lookbooku mogliśmy sprawdzić typa Swoosh God z ekipy A$AP MOB. Natomiast tym razem przed obiektywem stanął kanadyjski raper Night Lovell.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to jest naprawdę ciekawie. Na pierwszy plan wysuwa nam się puchowa, ciemna kurta, która wyposażona jest w nakrapiany motyw, przypominający nieco kosmos. Do tego dochodzą spodnie z identycznym wzorem, będące świetnym uzupełnieniem stawki. Na tym oczywiście nie koniec zabawy. W akcji zobaczymy crewneck, czerwoną kurtkę i klasyczny, niebieskie coach jacket. Uzupełnieniem stawki jest varsity, białe hoodie, materiałowe spodnie i bezrękawnik.

Więcej informacji ogarniecie u źródła, czyli na oficjalnej stronie internetowej Billionaire Boys Club.

LOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEN : ZIMA 2017)1 LOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEN : ZIMA 2017)2 LOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEN : ZIMA 2017)3 LOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEN : ZIMA 2017)4 LOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEN : ZIMA 2017)5 LOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEN : ZIMA 2017)6 LOOKBOOK BILLIONAIRE BOYS CLUB EU (JESIEN : ZIMA 2017)7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: