- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Oto jesienno zimowa kolekcja Black Comme des Garçons

Ten wpis, a raczej studyjne fotografie, pozwalą Wam zapoznać się z nadchodzącą, jesienno zimową kolekcją w linii Black Comme des Garçons .

Linia Black powstała w 2009 roku w odpowiedzi na światowy kryzys finansowy i uszczuplone portfele klientów głównej linii japońskiego domu mody. Miała funkcjonować kilkanaście miesięcy, aż do czasu, gdy minie kryzys. Jednak ciekawe projekty (jak również ich przystępniejsze cena) sprawiły, że produkty znikały ze sklepowych półkach zaskakująco szybko. W takiej sytuacji Rei Kawakubo i jej zespół postanowili utrzymać linię na stałe, dzięki czemu funkcjonuje aż do dziś.

Zgodnie z nazwą – Black – pośród nowości na nadchodzące miesiące znajdziecie szereg propozycji zdominowanych przez kolor czarny. W ich towarzystwie pojawia się kontrastowa biel i odrobina koloru bordowego.

W ofercie znajdziemy nietypowo skrojone spodnie, szorty oraz męskie spódnice. Dochodzą do tego rozmaite koszule, zarówno na krótki, jak i na długi rękaw, a także marynarki oraz bluzy. Zgodnie z panującymi obecnie trendami, w kolekcji znajdziecie szereg pozycji wykonanych ze skóry. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji Black Comme des Garçons szukajcie w internetowym sklepie Dover Street Market już od 6 sierpnia.

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: