- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Black Scale odsłania karty i przedstawia swoją wiosenną kolekcję

Mega i jego Black Scale odsłaniają karty i przedstawiają wiosenną kolekcję na 2022 rok. Z ich świeżymi propozycjami możecie się zapoznać poprzez studyjne fotografie dołączone tuż pod tym tekstem.

Zgodnie z tradycją, większość kolekcji wykorzystuje kolor czarny, ale dla ożywienia Mega wprowadza dodatki w kolorze żółtym, fioletowym i jasnobeżowym. Jednak naszą uwagę najbardziej przykuły propozycje w kolorze zielonym, ponieważ lubujemy się w militarnej stylistyce.

Co do samej oferty to zapowiada się, że będzie szersza niż zazwyczaj. Oprócz oczywiście t-shirtów i różnego typu bluz, na sklepowych półkach pojawią się koszule oraz koszulki rugby z kołnierzykiem i na długi rękaw.

Co ciekawe, pomimo tego, że jest to kolekcja na wiosnę to w ofercie znajdziemy arcyciekawą odzież wierzchnią. Na zdjęciach zobaczycie chociażby płaszcz, lekkie kurtki wzorowane na bomberkach czy niesamowitą kurtkę varisty, zdecydowany numer jeden tej kolekcji.

Zwieńczeniem najnowszego zestawu wydają się być spodnie, od szortów, poprzez bojówki z kieszeniami na boku nogawki, kończą na denimie z białym malutkim wzorem na całej swojej powierzchni.

Świeże, wiosenne propozycje Black Scale będą osiągalne poprzez ich sklep online już w ciągu najbliższych dni. Do czasu premiery na spokojnie zapoznajcie się z dołączoną galerią fotografii.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: