Były już zajawki to teraz czas na pełną wiosenną kolekcję, która wyszłą spod rąk ekipy Black Scale. Co więcej, jak zwykle w temacie pojawił się także lookbook w formie zdjęć. Może na załączonych fotografiach nie widać dokładnie z jak ogromnym zestawem odzieżowym mamy do czynienia, ale jeśli wejdziecie na oficjalną stronę internetową Black Scale to od razu się przekonacie z czym macie do czynienia.

Przede wszystkim duży nacisk położono na t-shirty, które dostępne są w kilkunastu wariantach kolorystycznych i graficznych. Nie zabraknie prowokacyjnych sloganów jak np. God Diablo czy Good for nothing. Co do zestawień barw to dominuje biel, czerń i odcień szarości, ale nie zabraknie między innymi autorskiej wersji kamuflażu z „postrzępieniami”. Oprócz koszulek, do wyboru mamy longsleeve’y, crewnecki oraz koszule z długim rękawem. Na wyróżnienie zasługują także kurtki jak na przykład klasyczny coach jacket, ale nie można pominąć również wydania camo. Uzupełnieniem stawki są akcesoria: czapki, szaliki, torby czy portfele.

Jak sami widzicie jest tego naprawdę dużo, dlatego w celu zapoznania się z całą ofertą, odsyłamy Was do Black Scale. Udanych zakupów!

Reklama
air jordan