- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Bloodbath – „Crack Collection No. 5” (Wiosna 2013)

Lookbook Bloodbath – „Crack Collection No. 5” (Wiosna 2013)

Zapewne sporo osób słuchających na co dzień hip-hopu, wie z czym łączy się dzień 9 marca. Wie to również marka Bloodbath, wpadając na bardzo dobry pomysł, by za pomocą swojej najnowszej kolekcji złożyć hołd jednemu z najlepszych raperów w historii, czyli The Notorious’owi B.I.G, który niestety, ale za szybko opuścił ten świat.

Wracając natomiast do ubrań to dla lepszego efektu, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć. Sam zestaw nosi nazwę Crack Collection No. 5 i jest nawiązaniem do kultowego już kawałka pt. Ten Crack Commandments – w wolnym tłumaczeniu chodzi tutaj o 10 przykazań dotyczących cracku.

Firma Bloodbath wzięła na warsztat zasadę numer 5, czyli Never sell no crack where you rest at i właśnie ten tekst jest motywem przewodnim. Znajdziemy tutaj takie ubrania jak koszulki – zwykłe t-shirty oraz tank topy. Do tego dochodzą jeszcze zimowe czapki i typu snapback. Natomiast w tym przypadku uzupełnieniem jest mixtape z utworami Biggiego w wykonaniu Mikea Dangera.

Jeśli chodzi o dostępność, to tych produktów możecie już szukać na oficjalnej stronie internetowej Bloodbath, gdzie jest wyłączna dystrybucja.

bloodbath-crack-collection-no-5-1 bloodbath-crack-collection-no-5-2 bloodbath-crack-collection-no-5-3 bloodbath-crack-collection-no-5-4bloodbath-crack-collection-no-5-5 bloodbath-crack-collection-no-5-6 bloodbath-crack-collection-no-5-7 bloodbath-crack-collection-no-5-8bloodbath-crack-collection-no-5-9 bloodbath-crack-collection-no-5-10 bloodbath-crack-collection-no-5-11 bloodbath-crack-collection-no-5-12

Wyżej wspominany kawałek:

[youtube KgXxmfAeHUk 630 450]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: