- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

Bodega zapoznaje nas ze swoją jesienno zimową kolekcją

Ten wpis zapozna Was dokładniej z najnowszą, jesienno zimową kolekcją amerykańskiego butiku Bodega.

Wraz z nadejściem jesieni pojawia się niezaprzeczalny ciężar emocjonalny. Jako sezonowy pomost między beztroskimi dniami letniego słońca a przerażającym zimowym chłodem, zbyt często spędzamy czas opłakując przemijanie jednej pory roku i przygotowując się na następną, zamiast żyć chwilą i doświadczać majestatu jesieni. Czas zmian i przemian, po raz pierwszy widoczny w zmieniających kolor liściach i odczuwalny w spadających temperaturach, nasze emocjonalne przywiązanie do jesieni jest dodatkowo podkreślane przez nostalgię i sentymentalne rozważania nad niektórymi z naszych najgłębszych osobistych doświadczeń. Najbardziej przejmująca z pór roku – jesień – jest jednocześnie uznaniem dla przeszłości, oceną teraźniejszości i zadziwieniem tego, co będzie.

W tym duchu Bodega prezentuje swoją kolekcję na jesień i zimę bieżącego roku.

Dzięki pełnemu szacunku spojrzeniu wstecz i sumiennemu spojrzeniu w przyszłość, najnowsze oferty Bodegi są jednocześnie odświeżająco znajome i ekscytująco nowe.

Wytrzymała odzież robocza, flanelowa, tweedowa i w jodełkę pojawia się w kratę, pepitkę i klasycznych jesiennych odcieniach, aby uzyskać modny i funkcjonalny wygląd. Z pewnością w oko rzucą się Wam logotypy marki Carhartt WIP, która idealnie wpasowuje się w taki klimat. Dopełnieniem kolekcji jest szereg koszulek i bluz z kapturem, które łączą w sobie grafikę retro z nowoczesnym wyglądem, który nadal odzwierciedla charakterystyczny etos projektowy, którego można było oczekiwać od Bodega przez ostatnie 15 lat.

Nowości amerykańskiego butiku możecie szukać w ich sklepie online.

- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: