- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearBurberry prezentuje wstęp do swojej jesiennej kolekcji na 2020 rok

Burberry prezentuje wstęp do swojej jesiennej kolekcji na 2020 rok

Burberry zapoznaje nas właśnie ze swoimi nowościami, które są swego rodzaju wstępem do jesienno zimowej kolekcji na 2020 rok.

Poniżej znajdziecie zestaw studyjnych fotografii, za które odpowiadał Danko Steine, a w rolę modeli wcieli się Irina Shayk oraz Reece Nelson.

Zgodnie z obecnymi trendami w kwestii sięgania do archiwów, dyrektor kreatywny Riccardo Tisci, czerpie garściami z bogatej historii brytyjskiej marki i przedstawia klasyczne propozycje sprzed lat we współczesnym ujęciu i według własnego stylu.

Obok ikonicznej już kraty, z którą wiązana jest marka, zastosowano również wzór kamuflażu, który pojawia się nie tylko na odzieży wierzchniej, ale również na spodniach i bluzach. Jakby tego było mało Tisci sięga również po ogromne napisy, które umieszcza na rękawach i nogawkach na kilku zaprezentowanych poniżej propozycjach. Warto jeszcze wspomnieć o monogramie, który został przełamany noenowo żółtymi wstawkami, które nadały wyjątkowości i krzykliwego charakteru poszczególnym pozycjom. Oczywiście nie brakło świetnie skrojonych garniturów, marynarek i formalnych spodni.

Ciekawy jak to wygląda? No to sprawdź na spokojnie wstęp do jesiennej kolekcji Burberry na poniżej umieszczonych zdjęciach.

lookbook burberry pre fall 20 1 lookbook burberry pre fall 20 2 lookbook burberry pre fall 20 3 lookbook burberry pre fall 20 4 lookbook burberry pre fall 20 5 lookbook burberry pre fall 20 6 lookbook burberry pre fall 20 7 lookbook burberry pre fall 20 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: